Sel teknoloji güvenlik sistemleri logo

Sel Teknoloji Güvenlik ve İletişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti    "HAYATINIZI TEKNOLOJi iLE KOLAYLASTIRIR"

Kamera Sistemleri - Hırsız Alarm - Yangın Alarm - Geçiş Kontrol - Telefon Santrali - Müzik ve Anons Sistemleri - SAMSUNG - BOSCH - PINETRON - VGUARD - BULLWARK - PANASONIC - KAREL

Hakkımızda

Sel Teknoloji Güvenlik,telekomünikasyon ve bilişim ihtiyaçlarında yenilikçi felsefesi ile, bulunduğu sektörde, 13 yılı aşan tecrübe ve birikimlerini müşterilerine sunmak ve desteğini vermek amacı ile 2009 yılında kurulmuştur. Sel Teknoloji müşterilerinin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri, hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılarken, hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmuştur. Anahtar teslimi projelerde üreten firmamız, uzman satış ve teknik ekibimizle satış ve satış sonrası uzaktan erişim veya yerinde bakım ve onarım hizmetleride vermektedir.

Sel Teknoloji 2009 yılından bu güne kadar Güvenlik Sistemleri, Telekomünikasyon ve bilişim; Güvenlik sistemleri,İletişim ve bilişim çözümleri sektöründe öncü olan BİGES (Güvenlik Kamera ve Bosch Alarm), KAREL, GENTEL (Wimax, Switch, Firewall), TESAN (Switch, Firewall), Bariyer Sistemleri, Personel Geçiş Sistemleri firmalarının iş çözüm ortağı (Business Partner) ünvanını almıştır.

MALİ TABLO

GÜNCELLENMEKTEDİR.

Adres Bilgileri

Sel Teknoloji Güvenlik ve İletişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti

Alibeyköy Merkez Mah.
Elma Sk. No:8
PK: 34070 Eyüp/İstanbul

Çalışma Saatleri

Sel teknoloji güvenlik sistemleri logo

0212

427 8 427